Bine ai venit !, Vizitator
Nume user Parola: Tine-ma minte

Venus - Asociatia pentru elevarea femeii are 839 useri inregistrati

Lista useri

# Status Avatar Nume Nume user Postari Karma Data inscrierii Ultima logare Hits
1 OFFLINE Costin Costin 1 0 +0000 Mar Vineri %O:23 +0000 Iun Sâmbătă %O:13 258
2 OFFLINE oana molly 1 0 +0000 Nov Marți %O:37 +0000 Dec Vineri %O:38 273
3 OFFLINE Lupoaie Mihaela Mihaela 2011 0 0 +0000 Nov Joi %O:39 +0000 Oct Miercuri %O:45 240
4 OFFLINE cony fyk cony_fyk 0 0 +0000 Nov Sâmbătă %O:59 +0000 Oct Vineri %O:31 238
5 OFFLINE Andrew Newman ekap 0 0 +0000 Feb Joi %O:42 +0000 Mar Joi %O:42 239
6 OFFLINE Aida Călin aidacalin 0 0 +0000 Mar Luni %O:21 +0000 Mar Luni %O:56 237
7 OFFLINE Adina Gheorghe adinagheorghe 0 0 +0000 Mar Luni %O:24 +0000 Mar Marți %O:33 234
8 OFFLINE Oltea Mutulescu olteamutulescu 0 0 +0000 Mar Luni %O:50 +0000 Mar Luni %O:50 232
9 OFFLINE Alina Dospinescu alinadospinescu 0 0 +0000 Mar Luni %O:58 +0000 Mar Luni %O:58 229
10 OFFLINE Elena Godeanu elenagodeanu 0 0 +0000 Mar Luni %O:04 +0000 Mar Luni %O:04 236
11 OFFLINE Nadia Cupşa nadiacupsa 1 0 +0000 Mar Luni %O:15 +0000 Iul Vineri %O:51 287
12 OFFLINE Gabriela Marin gabrielamarin 0 0 +0000 Mar Marți %O:20 +0000 Mar Marți %O:20 234
13 OFFLINE Corina Buhagiar corinabuhagiar 0 0 +0000 Mar Marți %O:26 +0000 Mar Marți %O:26 238
14 OFFLINE Maria Magdalena Badea mariabadea 0 0 +0000 Mar Marți %O:30 +0000 Mar Marți %O:30 229
15 OFFLINE Cristina Dogaru cristinadogaru 0 0 +0000 Mar Marți %O:10 +0000 Mar Marți %O:10 239
16 OFFLINE Georgiana Dăneţ georgianadanet 0 0 +0000 Mar Marți %O:19 +0000 Mar Marți %O:19 230
17 OFFLINE Radu testradu 0 0 +0000 Mar Marți %O:27 +0000 Mar Marți %O:30 246
18 OFFLINE Oana Maria Dan oanadan 0 0 +0000 Mar Marți %O:35 +0000 Mar Marți %O:35 227
19 OFFLINE Ciofu Sinziana ciofu_sinziana 0 0 +0000 Mar Joi %O:27 +0000 Mar Joi %O:29 249
20 OFFLINE simona simona 0 0 +0000 Mar Joi %O:41 +0000 Mar Joi %O:42 238
21 OFFLINE veronica franco 2 0 +0000 Mar Sâmbătă %O:05 +0000 Aug Marți %O:18 249
22 OFFLINE aida aida 0 0 +0000 Mar Duminică %O:07 +0000 Mar Duminică %O:08 230
23 OFFLINE Roscan Elena Angela 0 0 +0000 Mar Miercuri %O:11 +0000 Mar Miercuri %O:17 232
24 OFFLINE Mariana Gardenrosen 0 0 +0000 Mar Joi %O:28 +0000 Mar Joi %O:32 247
25 OFFLINE Fleisz Kinga fleiszkinga 0 0 +0000 Mar Joi %O:16 +0000 Mar Vineri %O:22 203
26 OFFLINE SECEANU LUDMILA ludmila 0 0 +0000 Mar Joi %O:18 +0000 Apr Sâmbătă %O:39 241
27 OFFLINE Radu Alex Geticul 0 0 +0000 Mar Duminică %O:02 +0000 Apr Vineri %O:49 259
28 OFFLINE edena edena 4 0 +0000 Mar Marți %O:33 +0000 Ian Luni %O:03 289
29 OFFLINE CIURARU FLORINDA 0 0 +0000 Apr Luni %O:53 +0000 Apr Luni %O:54 236
30 OFFLINE Irina Alexiu IrinaA 0 0 +0000 Apr Joi %O:14 +0000 Apr Joi %O:14 233
Page 1 of 6 | Afiseaza

Cine este online

In total sunt 34 useri Online  ::  0 Membri si 34 Vizitatori 
Legenda ::   Administrator Site Moderator global Moderator User Vizitator
Timpul cand va fi creata pagina: 0.30 secunde